Series
Ratings
184- Just a bit EspersRated ★ 4.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0- Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
- Alien: EarthRated ★ 3.5
- The Bear Season 4Rated ★ 4.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
- Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Hot SpotRated ★ 5.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
Good-Good, the Fortune CatRated ★ 3.5