Titles you rated
MarathonRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
American PieRated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 3.0
She's All ThatRated ★ 3.0
AquamarineRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.5
Bring It OnRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0