Series
Ratings
72
AnnaRated ★ 4.0- 이혼숙려캠프Rated ★ 5.0
- Resident PlaybookRated ★ 2.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- Nadiya BakesRated ★ 5.0
- When the Stars GossipRated ★ 1.5

Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Mr. Trot 2Rated ★ 2.0
- Mr. TrotRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
- The Devil's PlanRated ★ 4.0
- Big Bet Season 2Rated ★ 5.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
- The Bear Season 1Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 2.5
- Baby ReindeerRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5