Movies
Ratings
55

Begin AgainRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5

SunnyRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Mulan IIRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0

The Face ReaderRated ★ 4.0

Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0