Titles you rated


ExhumaRated ★ 4.5
Men of HonorRated ★ 4.5
The English PatientRated ★ 4.5
No Way OutRated ★ 4.5
CocktailRated ★ 4.0
42Rated ★ 4.0
The Book ThiefRated ★ 4.5
The Bacchus LadyRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0

Decision to LeaveRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
WildRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Green Street HooligansRated ★ 4.0