Movies
Ratings
12

Intimate StrangersRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5

SilmidoRated ★ 2.0

The ThievesRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 2.5

A MuseRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5