Movies
Ratings
275

Decision to LeaveRated ★ 4.5

The MediumRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0

ExitRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0

Baby DriverRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5

Intimate StrangersRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 5.0