Series
Ratings
139
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Darwin's GameRated ★ 3.5
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 4.0
IRODUKU: The World in ColorsRated ★ 4.0
Dagashi KashiRated ★ 3.5
Tower of GodRated ★ 1.5
Style of Hiroshi Nohara's LunchRated ★ 4.0
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
NisemonogatariRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 4.0
5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5

Chainsaw ManRated ★ 1.5
데스노트Rated ★ 5.0
Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.5
Hikaru no GoRated ★ 4.5
Angels of DeathRated ★ 2.0
Blue TowerRated ★ 4.0