Movies
Ratings
502
Minority ReportRated ★ 4.0
Gangster HighRated ★ 3.5

Untouchable LawmenRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0

Baby DriverRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Piranha 3DRated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.0

Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5