Series
Ratings
15

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 0.5
Dong YiRated ★ 3.5