Series
Ratings
466
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5

Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.5

Chainsaw ManRated ★ 3.5
Girls IncarceratedRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0

Black Butler Public School ArcRated ★ 4.0
B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 2.5

Oshi no KoRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5