Titles you rated
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.5

Begin AgainRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0

My Sassy GirlRated ★ 3.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 2.0
Coach CarterRated ★ 3.5
Bend It Like BeckhamRated ★ 2.0
Happy GilmoreRated ★ 3.0
InvincibleRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 2.0
The Lone RangerRated ★ 1.0
The WolverineRated ★ 1.5
WantedRated ★ 3.5