Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0

The ClassicRated ★ 5.0

A Moment to RememberRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0

The ThievesRated ★ 4.0

My Sassy GirlRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5

A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0

Midnight RunnersRated ★ 5.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.5

Love, LiesRated ★ 4.0

C'est Si BonRated ★ 3.5