Series
Ratings
338
The Simpsons Season 33Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0

Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5

Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.0
MineRated ★ 2.5
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Crime TriviaRated ★ 5.0

Beyond EvilRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 1.0