Titles you rated

House of Secrets: The Burari DeathsRated ★ 2.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Junji Ito CollectionRated ★ 3.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 2.0
Kengan Ashura Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Kengan Ashura Part Season 2Rated ★ 3.5
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Baki Hanma: The Tale of Pickle & The Pickle War SagaRated ★ 3.0
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 4.0
Baki Season 1: Part 2Rated ★ 3.5
Baki The Great Raitai Tournament SagaRated ★ 3.5
Baki Hanma Season 1Rated ★ 3.5
Lucky StarRated ★ 3.5
BerserkRated ★ 5.0
Rosen MaidenRated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 3.0
Pui Pui MolcarRated ★ 3.5
REBORN!Rated ★ 3.5