Titles you rated

LeonRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Running ScaredRated ★ 5.0

The Terror LiveRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0

Despicable MeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0