Series
Ratings
33
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 1.5
SuitsRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5

Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5

Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0