Titles you rated
DetachmentRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5

SplitRated ★ 4.5
UnbreakableRated ★ 2.5
Mr. HolmesRated ★ 4.0

A Silent VoiceRated ★ 4.5
St. VincentRated ★ 4.0

Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0

ChefRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 1.0

Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.5