Titles you rated
Cast AwayRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 4.0

Art of FightingRated ★ 2.5
The RestlessRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5

Cold EyesRated ★ 3.0

SnowpiercerRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5

The PriestsRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0

The HimalayasRated ★ 4.5

A Violent ProsecutorRated ★ 3.5

The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5

Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0

TunnelRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.0