Titles you rated


Architecture 101Rated ★ 3.5

Shrek 2Rated ★ 3.5

My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5

Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0

Spirited AwayRated ★ 5.0

200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 4.5

The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0

Despicable Me 3Rated ★ 2.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5

MoneyRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5

Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5