Titles you rated

A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5

Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 2.5

MinariRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
DenialRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 4.0

The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5

Moonlit WinterRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
The Bacchus LadyRated ★ 4.0