Series
Ratings
65
Familiar WifeRated ★ 1.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Pied PiperRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
Marriage ContractRated ★ 3.0
My Horrible BossRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5

Rustic PeriodRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.5