Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0

PilotRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5

I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5

Hitman: Agent JunRated ★ 1.5

DefaultRated ★ 2.5

Citizen of a KindRated ★ 2.5
Love ResetRated ★ 3.0

ExhumaRated ★ 3.5

SleepRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5

Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5

12.12: THE DAYRated ★ 3.5

The Boy and the HeronRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0

Concrete UtopiaRated ★ 3.5