Titles you rated
Ant-ManRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 3.0

WhiplashRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Cheer Up Mr. LeeRated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5

The ThievesRated ★ 3.5

Take OffRated ★ 4.0

SnowpiercerRated ★ 4.5

MasqueradeRated ★ 4.5