Series
Ratings
21
Solitary GourmetRated ★ 4.0
They Kiss AgainRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.0

One Punch ManRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5

Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0