Movies
Ratings
15
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5

My PaparottiRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0

Shrek the ThirdRated ★ 3.5

Architecture 101Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5

WhiplashRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5