Series
Ratings
14
ChernobylRated ★ 4.0
원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.5
원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.5
원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.5
원피스 5기Rated ★ 3.5
원피스 4기Rated ★ 3.5
원피스 3기Rated ★ 3.5

원피스 2기Rated ★ 3.5

원피스 1기Rated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 1.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0