Series
Ratings
15
Game of ThronesRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0

One Punch ManRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.5
NisekoiRated ★ 2.5

Tokyo GhoulRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 3.0
Prison SchoolRated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
www.working!!Rated ★ 3.0
뻔하지 않은 이시짱의 우라기리 구루메Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5