Titles you rated


War of the ArrowsRated ★ 3.5
My WayRated ★ 3.0

The Front LineRated ★ 4.0

Mr. SocratesRated ★ 3.0

No MercyRated ★ 3.5

Righteous TiesRated ★ 5.0

The Man from NowhereRated ★ 5.0

SecretRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 5.0
TroubleshooterRated ★ 4.0

Another Public EnemyRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
HolidayRated ★ 4.5
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 5.0

Eye For An EyeRated ★ 4.5

Fists of LegendRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.0