Movies
Ratings
18
The MatchRated ★ 4.0

Extreme JobRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 4.0

SnowpiercerRated ★ 4.0

Chungking ExpressRated ★ 4.5

R-PointRated ★ 3.0

Deliver Us From EvilRated ★ 1.0
Come, Come, Come UpwardRated ★ 4.5

Green BookRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
WishRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5

PunchRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0