Movies
Ratings
189

The Show Must Go OnRated ★ 3.5
247°FRated ★ 2.5
OculusRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.5

Small Town RivalsRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0

Battle RoyaleRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0

Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5

A Company ManRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0