Titles you rated


Attack on TitanRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0

Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0

My Love Story!!Rated ★ 4.0

My Hero AcademiaRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5

Tokyo GhoulRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 3.5