Titles you rated


Family Outing Season 1Rated ★ 2.5
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 3.0
원피스 3기Rated ★ 1.5

원피스 2기Rated ★ 1.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5
He is BeautifulRated ★ 0.5
Noonas Over FlowersRated ★ 3.0

One PieceRated ★ 2.0
Fruits BasketRated ★ 1.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 2.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 2.5
Fork you Boss Season 1Rated ★ 2.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 0.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 0.5
Zatch Bell!Rated ★ 1.5

Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 1.5
My Golden LifeRated ★ 2.5
Sugar Sugar RuneRated ★ 2.0