Movies
Ratings
737
ZootopiaRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0

A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
GoosebumpsRated ★ 3.0
A Melody to RememberRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5

The Little PrinceRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5

Fatal IntuitionRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0

Untouchable LawmenRated ★ 2.0
The PhoneRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0

Inside MenRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.5

The UnfairRated ★ 4.0