Movies
Ratings
251
What Happens in VegasRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0

CommitmentRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 1.5
VolcanoRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0

Lump of SugarRated ★ 3.0
Our School E.TRated ★ 3.0

Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 2.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 2.5

Insadong ScandalRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.5

Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0

Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 2.5