Series
Ratings
17
Ghost StoriesRated ★ 5.0
14years old, YeongsimRated ★ 5.0
Duchiwa PpukkuRated ★ 5.0
Saikano: The Last Love Song on This Little PlanetRated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Heavy ObjectRated ★ 5.0
Air MasterRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 5.0
Read or Die OVARated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0