Movies
Ratings
155
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0

The Fatal EncounterRated ★ 4.0

VeteranRated ★ 5.0

AssassinationRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0

The Way HomeRated ★ 5.0

FluRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0

ChefRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5

WhiplashRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0

The PiratesRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0