Series
Ratings
34
Big Little LiesRated ★ 4.5
The PittRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.0
어른 김장하Rated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Political FeverRated ★ 4.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5