Movies
Ratings
100
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 3.0

Shrek the ThirdRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0

A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 5.0

R-PointRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0

SilmidoRated ★ 4.5