Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.5

ArahanRated ★ 1.5
The IrishmanRated ★ 4.0
The Perfect FishplateRated ★ 4.0
Miller's CrossingRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5

Nowhere to HideRated ★ 4.5
RockyRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 3.5

Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 2.5
CallRated ★ 2.5