Movies
Ratings
268
Whispering WaterRated ★ 2.5
Planet SpoiliaRated ★ 4.0

WhiplashRated ★ 4.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.0
House of the SeasonsRated ★ 4.0
Teen Troubles In Dirty JerseyRated ★ 3.0
RomeoRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5

Intimate StrangersRated ★ 3.5

The MediumRated ★ 2.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5

SinkholeRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0

#AliveRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 3.5