Series
Ratings
200
American Horror Stories Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo Love StoryRated ★ 4.5

Tokyo MER: Mobile Emergency RoomRated ★ 4.0
The Kitazawas: We Mind Our Own BusinessRated ★ 4.0
Their MarriageRated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
From Miyamoto to YouRated ★ 5.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Bad Sisters Season 1Rated ★ 3.0

Good Luck!!Rated ★ 4.5
Perfect WomanRated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
KyojoRated ★ 4.0
A Very English ScandalRated ★ 4.5
Renovation Like MagicRated ★ 3.5