Movies
Ratings
182
The TuxedoRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Straight Outta ComptonRated ★ 4.5

A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0