Movies
Ratings
70
The HousemaidRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.5
The ScentRated ★ 4.0

The Passion of the ChristRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0

Volcano HighRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
CrankRated ★ 2.0

Perfect NumberRated ★ 5.0

FluRated ★ 5.0

Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0