Series
Ratings
12
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0