Titles you rated

Mercy for NoneRated ★ 1.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.5
Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Full House Take 2Rated ★ 0.5
Full HouseRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 1.5

The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.5