Movies
Ratings
30
Cyrano AgencyRated ★ 5.0

Secretly, GreatlyRated ★ 4.0

The ThievesRated ★ 5.0

SunnyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0

A Werewolf BoyRated ★ 5.0
SawRated ★ 1.0
The Life of David GaleRated ★ 1.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0

Take OffRated ★ 3.0

SecretRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0