Series
Ratings
486
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 2.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0

Word of HonorRated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
おっさんずラブ SPRated ★ 3.0
Ossan's LoveRated ★ 2.0
SwitchedRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.0
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 2Rated ★ 5.0
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 1Rated ★ 5.0
Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no UeRated ★ 3.0
Fate/Grand Order: First OrderRated ★ 3.0
Junjou Romantica Season 2Rated ★ 5.0
The God of High SchoolRated ★ 3.0
Hakuoki Hekketsuroku Season 2Rated ★ 3.0
RadiantRated ★ 0.5
Petite Princess YucieRated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 5.0

Jujutsu KaisenRated ★ 0.5