Series
Ratings
298
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Super Rich in KoreaRated ★ 3.0
30 Made ni to UrusakuteRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 4.0

Fermat's CuisineRated ★ 4.5

Migi & DaliRated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Asuka High School March!Rated ★ 3.5
Street Woman Fighter 2Rated ★ 5.0
The Piano ForestRated ★ 5.0
The Piano Forest Season 2Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0

The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
MasterChef KoreaRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0