Titles you rated

Christmas in AugustRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 0.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.5
Charlie CountrymanRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5

Confidential AssignmentRated ★ 0.5
ShameRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0

The HandmaidenRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Nicholas on HolidayRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0

A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0